Březen 2010

Já se na to můžu vas*at

31. března 2010 v 21:53 | Krist
jako smazali se mi všechny Sbéčka,takže je dávám dohromady. Jestli jsem na někoho zapomněla tak prominte a napište mi to. Jo a jdu dělat rubriky do menu.


Bude new design

30. března 2010 v 21:18 | Krist
Vím že jsem hrozná a že tento design tu je velmi krátkou dobu. Ale na 1.4. tu bude new design. Jelikož se mi ten co tu mám líbí, tak ho sem nastavim pak. Ten na apríla bude mít doufám veselý barvy. Nejspíš na něm budou celebrity nebo fotky z nějakýho seriálu. Je možný že to bude Buffy,přeomožitelka upírů ,nebo něco jinýho.


Btw: jo chtěla jsem se zeptat, nemáte někdo nějaký hezký veselý fotky nějaký celebrity? Jestli jo, dáte mi prosím odkaz? Děkuju :)
                            Btw2: k těm fotkám xD, prosím jen ne Disney strs a Twilight sagu :)

:D

30. března 2010 v 19:11 | Krist
Ehm.... dneska asi nic nepřidám xD. Jo normálně jsme asi před dvě tejdnama psali slohovku-Výtah. A já dostala jedničku xD. Docela mě to překvapuje :D. Nojo, to je jedno. Jdu psát druhou kapitolku(jestli se tomu tak dá říkat)Nenávist,láska a smrt Ještě nevím jak se bude jmenovat,takže si to budu muset vymyslet :D. No pro ty kdo nečetl první díl a chce si ho přečíst tak ZDE je odkaz. Je to hrozný, ale je to psaný z nudy a taky protože mě to prostě baví :D. Jo pod perexem je video s libovou písničkou. Doufám že vám pude xD.

Avatar// od pátku do dnška

29. března 2010 v 22:01 | Krist
Tyhle avatary jsem udělala od pátka do dneška.

Nenávist,láska a smrt-1.díl: Se

27. března 2010 v 22:38 | Krist
"Je tu někdo?" křičím, jak nejvíc to jde, ale nikdo mi neodpovídá. Zase se otáčím zpátky a tam stojí velký, černý pes s vyceněnýma zubama. Vrhá se na mě, ale než na mě stihne zaútočit tak slyším, jak na mě někdo z dálky křičí a třese se mnou.

Klikačka pro Mileys

27. března 2010 v 20:46 | Krist

Jdu si číst

27. března 2010 v 11:38 | Krist
No tak já si du číst druhej díl Percyho Jacksona-Moře nestvůr.  No tak jsem se rozhodla že asi nastavim ten druhej. Mě se líbí asi o trošku víc než ten první, ale tak pak ho nastavim :).

Kterej?

27. března 2010 v 0:09 | Krist
Udělala jsem dva layouty s Percy Jaykson:Zloděj blesku.... Tu knížku miluju a film taky. Až přidám tenhle článek tak jdu číst druhej díl Percyho: Moře nestvůr xD. Tak hlasujte v anketě kterej z nich sem mám dát. Mě se líbej oba dva :)
Oznamko

26. března 2010 v 14:41 | Krist
Takže chci se vám omluvit že jsem tu nebyla... Založila jsem si blog o Pixie Lott a ani nwm proč. Sice mám ráda její písničky, ale to je všechno. Takže na ten blog z vysoka kašlu a chodit tam nebudu. Pak jsem se vrátila ke svýmu starýmu blogu, ale na ten chodit budu xD. Ale budu i tady xD. Jo a taky jsem spoluadminka na vampire-diaries-team.blog.cz a na AKAgraphics.blog.cz , ale tam asi nahlásím nečinost, páč ty blogy všechny nestíhám xD. Takže tady pak na vampire-diaries-team.blog.cz a na tom mím druhým budu činá. Sice málo, ale budu xD. Mám skoro dopsanou první část Nenávist,láska a smrt- Sen. Dneska to prostě dopíšu a taky budu mít možná new dwsign xD. Tak já jdu psát.
Zatím papa